O mnie

Jestem nauczycielem jogi w stylu Vinyasa Ashtanga. W 2019 r. ukończyłam kurs nauczycielski uzyskując międzynarodowy dyplom Yoga Alliance RYT 200 .Uczyłam się u wspaniałych, inspirujących nauczycieli: Basia Lipska-Larsen, Mateusz Deker, Olga Kuriata.

Moja joga..

Każdego dnia joga jest dla mnie przygodą i odkrywa przede mną nowe tajemnice. Jest  wyzwaniem dającym mi ciągły rozwój i możliwość pracy nad sobą.

Podczas zajęć stawiam przede wszystkim na indywidualne podejście do uczniów, dostosowując praktykę do ich potrzeb i możliwości, dbając o bezpieczeństwo i komfort każdej osoby, która staje ze mną na macie. Prowadząc zajęcia jogi – grupowe czy indywidualne, dbam o każdy szczegół, starannie układam sekwencję zajęć, dobieram muzykę i odpowiedni zapach.

W praktyce jogi łączę ćwiczenia fizyczne z budowaniem świadomości siebie, swojego ciała i oddechu.

A Joga to niekończąca się nauka….

Cały czas staram się pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać kompetencje uczestnicząc w wielu kursach i warsztatach, a także zanurzając się w literaturze i praktykując samodzielnie.

  • RYT- 200 Yoga Alliance Vinyasa Ashtanga Yoga z Basią Lipska Larsen
  • Szkolenie Intro Classic Joga w Szkole Jogi Klasycznej Ewy i Rafała Lichtarowiczów
  • kurs nauczycielski aromaterapii w praktyce w jogi i relaksacji z KasiaRAW,
  • podstawy nauczania jogi dla dzieci i młodzieży z Emilią Burkiewicz
  • warsztaty z balansów na rękach z Dagmarą Tomczyk-Magdziej /DagaJoga/
  • Szkolenie z wykorzystania elementów jogi i stretchingu w pracy z seniorami i osobami z ograniczeniami aparatu ruchu – Efib dr Magdalena Górecka

A prywatnie….

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci, które ćwiczą razem ze mną i cały czas testują, czy mama jest wystarczająco „zen” dzięki jodze. Z wykształcenia jestem ekonomistką, spędziłam kilkanaście lat za biurkiem, więc wiem co to jest ból pleców, stres i jego konsekwencje.

Od dziecka uwielbiałam wszelkie formy ruchu, zwłaszcza taniec i gimnastykę.  Dzisiaj mogę cieszyć się tym, że  joga jest częścią mojego życia, a przede wszystkim stała się pracą, która jest moją pasją.